Sleepwell

Sleepwellil on au kuuluda Hilding Andersi perekonda

Maailma üks juhtivaid vooditootjaid Hilding Anders on toonud inimestele head tervistavat und juba alates 1939. aastast. Rootsis Malmös asuva peakontoriga Hilding Anders AB tegutseb tänaseks rohkem kui 60 riigis ja ettevõttel on kokku üle 9500 töötaja. Põhibrändide hulas on voodeid ja madratseid kõigile vajadustele ja igale maitsele, alates kõige lihtsamatest kuni kõige eksklusiivsemateni. Hilding grupi kroonijuveelideks on kaubamärgid Carper Diem Beds, Jensen, Askona, Bico ja Slumberland.

2004. aastal loodud Sleepwelli bränd kannab endas ettevõtte põhiväärtusi – põhjamaiselt elegantne disain ja parimad materjalid põimuvad ühtseks tervikuks.

Tutvu toodetega siin.

Edulugu

– 1939. aastal avas Hilding Andersson Rootsis Bjärnumis oma mööblitehase.

– 1940. aastate lõpus oli ettevõttel juba väga kõrget kvaliteeti pakkuva tootja maine.

– 1950. aastatel kasvas nõudlus magamistoa sisustuste järele ja Hilding Anders leidis oma nišši.

– 1959. aastal algas tänaseni kestev koostöö IKEAga.

– 1979. aastal algas tänaseni kestev koostöö JYSKiga.

– 1980. aastal võeti vatsu otsus keskenduda ainult voodite tootmisele.

– 1991. aastal sai Hilding Andersist Skandinaavia suurm vooditootja ja uusi väljakutseid pakkusid Euroopa turud.

– Edasise laienemise põhimõtteks oli sarnase päritolu ja filosoofiaga kohalike pereettevõtete ülevõtmine – nii oldi alati lähedal sihtturu tarbijale ja tunti põhjalikult tema vajadusi.

– Täna on Hilding Anders juhtiv vooditootja Euroopas, Aasias ja Venemaal.

Sleepwelli tootesarju valmistav Hilding Anders Baltic AS tegutseb Eestis alates 2004. Aastast. Kaasaegse tootmistehnikaga ettevõttes töötab hea une heaks ligi 360 inimest, ühes kuus toodetakse põhiliselt Põhja-Euroopa turgudele keskmiselt 125 000 madratsikatet ning üle 3000 madratsi.

Inimene veedab umbes kolmandiku oma elust magades. Aastatega koguneb voodis veedetud aega nelja kuu jagu, kümne aastaga aga ligi 30 000 tundi.

Hea uni on elu elksiir, turgutus kehale ja vaimule, asendamatu jõuvarude taastaja ning oluline tegur inimesele püsimisel tervena. Hästi magatud öö on ernegia ja vitaalsuse allikas, mis valmistab meid ette igaks järgnevaks päevaks.

On üllatav, kui vähe pööratakse tegelikult tähelepanu oma magamisasemele. Inimesed, kes magavad eluaeg ühes äravajunud voodis, ei oska sageli seostada oma halba und ja tervisehädasid voodi viletsa seisukorraga.

Sleepwelli madratsid on loodud selleks, et kindlustada Sulle mõnus puhkus, suurepärane enesetunne ja hea tervis. Et sinu keha saaks välja puhata ja uut energiat ammutada, vajad magamisaset, mis võimaldab lihastel ja luustikul lõdvestuda ning taastuda.

Sleepwelli sari pakub Sulle laia valiku erinevaid häid madratseid. Valides Sleepwelli madratsi, tunnetad juba paari öö järel selle headust ka ise ja ärkad väljapuhanud tundega.

Mis teeb madratsist sleepwelli?

Lai valik

Sleepwell pakub laia valikut erinevaid vedrumadratseid alates klassikalistest bonell-vedrustusega madratsitest kuni multipocket-tüüpi vedrustusega madratsiteni. Lisaks vedrumadratsitele on võimalus valida ka sobiv kušett, kattemadrats või tõeliselt mugav, nn kontinetaal-tüüpi voodi. Lai kangaste valik teeb lihtsaks oma voodile sobiva värvitooni leidmise.

Materjalid

Sleepwelli madratsid on mugavad ja tervisesõbralikud. Nende tootmisel on kasutatud ainult kvaliteetseid materjale ja nii palju kui võimalik naturaalseid materjale – villa (100%), puuvila (100%), kookost ja lateksit. Lisaks mugavusele on Sleepwelli madratsid hästi õhku läbilaskvad ja tugeva konstruktsiooniga. Toodetes kasutatav vill, puuvill, vatiin ja pealiskangas vastavad rahuvsvahelisele Öko-Tex 100 standardile. See tähendab, et and on toodetud keskkonnasõbralikult ning nendes ei leidu inimorganismile kahjulikke aineid.

Kvaliteet

Sleepwelli madratsite tootjaks on Euroopa, Aasia juhtiv madratsi- ja vooditootja Hilding Anders AB – ettevõte, mille kvaliteedi usaldusväärsuse tagab enam kui 80-aastane kogemus madratsite valmistamisel. Kõik Sleepwelli madratsites kasutatavad materjalid on toodetud rahvusvaheliselt tunnustatud ettevõtete poolt ja vastavad kõige kõrgematele kvaliteedistandartitele. Sleepwelli madratsites kasutavate vedrude kvaliteet on tagatud DIN EN ISO 9001 sertifikaadiga. Paljudel kattemadratsitel on Eesti Allergialiidu tunnusmärk.

Sobib igasse magamistuppa

Sleepwelli toodete loomisel tuginetakse parimatale pikaajalistele kogemustele ja lähtutakse alati kasutamismugavusest ja vastupidavusest. Sleepwelli sarjadest leiab igaüks endale just talle sobiva lahenduse.

SensityTM – esimene 100% naturaalne, allergiat ja astmat vähendav madrats

SensityTM on ainulaade madratsikatte töötlemiseks loodud tehnoloogia, mille käigus lisatakse kangale mikrikapslid looduslike probiootiliste bakteritega. Need imelised bakterid on inimesele täiesti ohutud, kuid tekitavad madratsikattel mikrofloora, mis ei sobi elutsemiseks tolmulestadele, hallitusseentele ja kahjulikele bakteritele. Mikrokapslid on kinnitunud kanga kiududesse ja inimkehaga kokkupuuutmisel tekkiv hõõdrumine vabastab järk-järgult bakterid – nii on pidevalt tagatud kaitse soovimatute voodikaaslaste vastu.

Miks on SensityTM probiootilised bakterid kasulikud?

– Imavad niiksust ja puhastavad madratsi inimkeha poolt erinevatest jääkidest, mis oleks vastasel juhul toidulauaks tolmulestadele ja allergiat põhjustavatele bakteritele.

– Takistavad tolmulestade, hallituse ja kahjulike bakterite tekkimist.

– Neutraliseerivad ebameeldivad lõhnad madratsis.

Mida teeb SensityTM?

– Tagab parema hügieeni ja puhtuse.

– Vähendab alleriga ning hingamisprobleemide tekkimise ohtu.

– Neutraliseerib ebameeldivad lõhnad.

– Mikrokapslite erilise tehnoloogia tõttu kestab SensityTM mõju kuni 10 aastat.

RucoPurTM – alati ideaalne magamistemperatuur

Inimese keha on justkui tipptehnoloogiam hoides oma temperatuuri püsivalt umbes 37° C juures. Meie sisemine kontrollsüsteem ei luba kehal üle kuumeneda, vaid kaitseb meid läbi higistamisprotsesside. Selleks, et inimkeha suudaks optimaalselt funktsioneerida, peavad muuhulgas ka kangad, mis otseselt kehaga kokku puutuvad, üldist regulatsioonimehhanismi toetama. Selleks ongi loodud innovaatiline RocuPurTM kangatöötlus.

Kuidas RucoPurTM töötab?

Kehalt eralduvalt niiskust tuleb kehaga kokkupuutes olevatel kangastel imeda nii mõnigi kord olulistes kogustes, vältimaks keha alajahtumist. Teisest küljest peab kangas suutma vabastada oma kiududes sisalduvat niiskust just siis, kui keha jaoks on seda vaja, tekitades seeläbi jahutusefekti. RucoPurTM kangas on hüdrofiilne – see tähendab, et tema toimimismehhanism on pea sama nutikas nagu meie kehalgi.

Lihtsalt öelduna tunneb RucoPurTM ära Sinu keha erinvad piirkonnad, mis öö jooksul vajavad kas rohkem jahutust või soojendust, et tagada meeldiv ja ühtlane 37° C lähedane temperatuur.

RucoPurTM kanga saladus peitub DMM tehnoloogias (Dual-Moisture-Management technology), kus hüdrofiilsete omadustega kangakiud imavad liigse niiskuse endasse.

Mida teeb RucoPurTM?

– Lisa kangale hüdrofiilsed omadused, mis loovad sobivad tingimused maksimaalseks niiskusregulatsiooniks vähem higistamist, vähem külmatunnet.

– Muudab kanga mõnusalt pehmeks ja kehasõbralikuks.

– Annab kangale antistaatilised omadused.

Shopping Cart