Stroma

D.A.Stroman LTD on üks suurimaid Küprose madratsitootjaid. Aastate jooksul on ettevõte kasvanud ja arenenud, selle aluseks on olnud lihtne visioon – valmistada parimad tooteid heaks uneks, mida saaks uhkusega soovitada ka oma sõpradele ja perele!

See filosoofia on jätkuvalt ettevõtte edasiviiv jõud!

30-aastane kogemus, pidevad madratsite turu-uuringud, innovatsioonid tootmises, käsitöö ning kvaliteetsed materjalid, mis vastavad Euroopa kvaliteedi standarditele Öko-Tex 100, Eco Label jpt, on võimaldanud meil luua kvaliteetseid tooteid!

Alates 1995. aastast ekspordib Stroma oma tooteid paljudesse riikidesse – Suurbritanniasse, Venemaale, Soome, Hispaaniasse, Kreekasse, Eestisse, Lätti, Leetu, Kuveiti ja Bulgaariasse. 2003. aastal pälvis Stroma Küprose kaubandus-, tööstus- ja turismiministeeriumi auhinna saavutuste eest tööstustoodete ekspordi arengus.

Stroma sortimendis on erinevad madratsid, kattemadratsid, padjad ja madratsite kaitselinad.

Inimene veedab magades peaaegu kolmandiku oma elust. Hea uni ja puhkus on üks peamisi viise, kuidas inimene taastab jõudu uueks päevaks! Nii et, hea uni on hea tervise aluseks!

Stroma tootmisel kasutatakse kvaliteetseid materjale, mida peamiselt ostetakse tuntud Euroopa tootjatelt. Kõik materjalid on valmistatud vastavalt Euroopa standarditele, mida tõendavad sellised sertifikaadid nagu Öko-Tex 100 ja Ecolabel (Ökomärgis). Erinev madratsite konstruktsioon, porolooni ja keemiliste ainete puudumine madratsites muudab Strooma madratsid õhku läbilaskvateks.

Tutvu toodetega siin.

Shopping Cart