%

STROMA VEDRUMADRATS LAS VEGAS

1798.002221.00

Tootegrupp vedrumadrats
Bränd Stroma
Jäikus keskmine
Kõrgus 38 cm
Tarneaeg 7-14  tööpäeva

Keskmiselt kõva madrats, kuid oma topeltvedrustuse konstruktsiooni tõttu, sobib suurepäraselt ka suurema kehakaaluga inimestele.

Madrats on kaetud ökoloogilise Bio Cotton® kangaga, mis on oluliselt naturaalsem kui teised puuvillakangad, kuna kangas kasutatava puuvilla kasvatamisel ning hilisemal töötlemisel ei ole kasutatud keemilisi aineid.

Orgaanilisest puuvillast (Bio Cotton®) kangakiud reguleerivad suurepäraselt higistamisest tekkinud niiskuse eritumist ning looduslik puuvill ennetab nahaallergiaid.

Kangas ühelt poolt tepitud linakiud kihiga, teiselt poolt naturaalse kaamelivillakiu kihiga.

Täidismaterjalina on kasutatud valgeid, õhu läbilaskvaid, termotöödeldud puuvillavilte ja puuvilla, naturaalset latexit ning memory porolooni. Naturaalne latexikiht ning memory poroloon lisavad madratsile pehmust ning mugavust.

Madratsil on micropocket/pocket topeltvedrustus, mis järgib inimese kehakuju. Sõltumatu vedrusüsteem toetab selga ning kehakaal jaguneb ühtlaselt madratsile, mis kindlustab parima magamismugavuse.

Micropocket (taskustatud tüüpi) vedrublokk, vedrutraadi läbimõõt 1,30 mm, 545 vedru/m2 kohta, vedrud ühendatud lameda terastraadist raamiga.

Pocket (taskustatud tüüpi) vedrublokk, vedrutraadi läbimõõt 1,80 mm, 245 vedru/m2 kohta, vedrud ühendatud lameda terastraadist raamiga.

Madratsi külgedel on spetsiaalsed lisa tugivedrud, tagades madratsile hingavuse ning andes täiendavat tuge madratsi servadele, takistades servade äravajumist.

Madratsi külgedel on lisa õhuavad, tagades parima õhutuse madratsi sisemuses.

Madratsi külgedel tugevdatud sangad, valmistatud samast kangast mis madrats.

Madratsi kõrgus on 38 cm.

Tootekood: 1099168 Kategooriad: ,

STROMA VEDRUMADRATS LAS VEGAS – KÜSI PAKKUMIST SIIT

– Luksuslik ja eksklusiivne topeltvedrustusega madrats, Pocket ja MicroPocket vedrudega

– Sobib suurepäraselt ka suurema kehakaaluga inimestele

– Micropocket (taskustatud tüüpi) vedrublokk, vedrutraadi läbimõõt 1,30 mm, 545 vedru/m2 kohta, vedrud ühendatud lameda terastraadist raamiga

– Pocket (taskustatud tüüpi) vedrublokk, vedrutraadi läbimõõt 1,80 mm, 245 vedru/m2 kohta, vedrud ühendatud lameda terastraadist raamiga

– Orgaanilisest puuvillast (Bio Cotton®) kangakiud reguleerivad suurepäraselt higistamisest tekkinud niiskuse eritumist ning looduslik puuvill ennetab nahaallergiaid

– JÄIKUS: keskmine

 VEDRU: Pocket/Micropocket

– KANGA ERITÖÖTLUS: Bio Cotton®

– KÕRGUS (CM): 38

LOE LISAKS TOOTJA KOHTA SIIT

Tootegrupp

vedrumadrats

Bränd

Stroma

Jäikus

keskmine

Tarneaeg

7-14 tööpäeva

Mõõdud

160×200, 180×200, 200×200

Shopping Cart

Parimad hinnad DreamSleep.ee veebipoest!

Kirjutage meile info@dreamsleep.ee

Kvaliteetne uni ☆ Puhanud tunne